VYTÁPĚNÍ PRO NOVOSTAVBY

Elektrické podlahové vytápění pro nové skladby podlah, kde je dostatek místa pro podlahovou izolaci a stavební hmotu (anhydrit, beton, stěrka apod.). Pomocí samoregulačních nebo topných kabelů Raychem realizujeme hlavní topný systém podlahového vytápění bez údržby a servisu.

Elektrické podlahové vytápění

Základem elektrického podlahového vytápění je flexibilní topný kabel Raychem s konstantním výkonem. Tento dvoužilový odporový kabel s ochranným opletením je ideální volbou pro hlavní systém podlahového vytápění – splňuje přísné parametry evropských směrnic pro bezpečnost výrobků a společně s kvalitní izolační folií a dostatečnou podlahovou izolací zajistí bezpečný, úsporný a komfortní provoz podlahového vytápění.

Inteligentní podlahové vytápění

Inteligentní podlahové vytápění je realizované samoregulačním topným kabelem Raychem, který přizpůsobuje svůj tepelný výkon okolním podmínkám. V chladnějších místech, např. u dveří a francouzských oken, produkuje více tepla, naopak méně tepla produkuje tam, kde může docházet k přehřívání. Díky tomu nevzniká riziko přehřátí, což umožňuje libovolné přemisťování nábytku.

kontaktujte nás

+ 420 773 670 022

e-mail
info@ratop.cz
Výhody
  • dlouhá životnost
  • snadná realizace
  • jednoduché ovládání
  • bez servisu a údržby
  • úsporné a efektivní
  • zdravé a bezpečné
  • 20 let záruka
Samoregulační kabel

Vlastní kouzlo samoregulačního kabelu se ukrývá v jeho vodivém jádru, které je tvořeno polymerem a dvěma paralelními vodiči. Když okolní teplota klesne, jádro se mikroskopicky smrští, počet elektrických cest v jádře se zvýší a vzniká více tepla. Naopak pokud okolní teplota stoupne, jádro se vlivem tepla roztáhne, množství elektrických cest se sníží a vzniká méně tepla. Samoregulační kabel přizpůsobuje topný výkon po celé své délce. Díky tomu je maximálně využitelným, bezpečným a spolehlivým řešením pro podlahové vytápění.

cenová kalkulace je zdarma

návrh technického i cenového řešení dle Vašeho projektu

kontaktujte nás