naše služby

Vážíme si každého klienta, který se rozhodl pro naše služby. Z tohoto důvodu se snažíme zabezpečit vše k Vaší maximální spokojenosti


projekt
01

návrh

Rádi Vám narhneme vhodné řešení dle Vašeho projektu. Vyžádejte si bezplatný technický návrh s cenovou kalkulací. Připravíme pro vás návrhy řešení na montáž inteligentního podlahového vytápění, elektrického podlahového vytápění, ochrany potrubí před zamrzáním, příjezdové cesty bez sněhu a ledu nebo ochranu okapů a svodů.

služby
02

dodávka

Dodání systému na místo realizace. Působíme především v Jihomoravském kraji, ale dodáváme v rámci celé České republiky. Realizovali jsme více jak 300 projektů různého rozsahu, detaily jednotlivých projektů si můžete prohlédnout v referencích.

reference
realizace
03

realizace

Systémy elektrického podlahového vytápění realizujeme od roku 2011. Díky těmto zkušenostem a flexibilitě našich systémů Vám zabezpečíme profesionální realizaci jak systémů podlahového vytápění pomocí samoregulačních nebo topných kabelů, tak i ochranných systémů proti zamrzání.

oprava
04

záruka

Kvalita instalovaných výrobků nám umožňuje poskytovat rozšířenou záruku, která vám zabezpečí 100% pocit jistoty po dobu 20 let. V případě, že by produkt nečekaně přestal fungovat, hradíme veškeré náklady spojené s výměnou nebo opravou produktu. Navíc zaplatíme opravu podlahy a to včetně vrchní podlahové krytiny.

návrh zdarma!

Rádi Vám navrhneme vhodné technické i cenové řešení dle Vašeho projektu.

    Maximální velikost 20MB

    Adresa: Palánek 374/1a - Vyškov

    E-mail: info@ratop.cz

    Telefon: +420 773 670 022