VYTÁPĚNÍ PRO REKONSTRUKCE

Toto unikátní řešení umožňuje velmi rychlou a snadnou instalaci podlahového vytápění, aniž by bylo zapotřebí jakéhokoliv mokrého stavebního procesu. Topné kabely jsou umístěny těsně pod vyhřívaným povrchem, čímž se rychle dosáhne požadované teploty v místnosti.

Integrované podlahové vytápění

Základní součástí je tepelná podlahová izolace spojená s profilovaným hliníkem, který slouží pro uložení samotného topného kabelu. Díky této konstrukci je možné instalovat povrchovou krytinu přímo na podlahové topení, bez dalších stavebních procesů. Z tohoto důvodu je toto řešení vhodné především pro rekonstrukce, suché skladby podlah a stavby s požadavkem na co nejnižší výšku podlahy a nejmenší zatížení stavební konstrukce.

Suchá instalace topných kabelů

Integrované podlahové vytápění je možné pokládat přímo na povrch hrubé podlahy nebo stabilní a rovný podklad. Do drážek je nejprve instalován topný kabel a bezprostředně poté následuje pokládka samotné dřevěné nebo laminátové podlahy. Novou podlahu je tedy možné instalovat velmi rychle, aniž by bylo nutné odkládat pokládku podlahy v návaznosti na zasychání zalévací, nebo betonové směsi. Dochází tím k urychlení stavebních prací o 50–75 %.

kontaktujte nás

+ 420 773 670 022

e-mail
info@ratop.cz
Výhody
  • rychlý stavební proces
  • rovnoměrná distribuce tepla
  • konstrukční výška 1,3cm
  • rychlá odezva
  • úsporné a efektivní
  • zdravé a bezpečné
  • 20 let záruka
Vhodné i pro dřevěné povrchové krytiny

Současným trendem nových rodinných domů, ale také rekonstrukcí bytů, jsou dřevěné podlahové krytiny. Pokládají se prakticky ve všech prostorách, případně se kombinují s jinými krytinami, nejčastěji keramickou dlažbou. Integrované podlahové vytápění je navrhnuto i pro dřevěné povrchové krytiny. Toto netradiční řešení umožňuje velmi rychlou a snadnou instalaci podlahového vytápění i pod dřevěné podlahy.

cenová kalkulace je zdarma

návrh technického i cenového řešení dle Vašeho projektu

kontaktujte nás